Rychlá půjčka online.
Peníze do 10 minut.
Peníze ihned na účet
Zvolte výši vaší rychlé půjčky a po schválení můžete mít peníze na účtu v ten samý den.
Půjčka dle vašich možností
Pomůžeme vám vyřešit situaci, kdy opravdu potřebujete peníze. Od 1000 Kč až do 150 000 Kč a vše bez skrytých poplatků.
Půjčka pro každého
Půjčíme vám i když jste momentálně bez zaměstnání, na mateřské či v důchodu. Pomáháme všem, půjčíme ihned.
Nejlevnější a nejvýhodnější
Nebankovní online půjčka od PůjčkaRaketa vám ušetří čas. Vyhnete se zbytečnému zdlouhavému papírování.
Proč si půjčit u půjčkaraketa?
Nejčastěji kladené dotazy ohledně půjček
Nejčastěji kladené dotazy ohledně půjček
Již jsme půjčili
mnoha zákazníkům
Před výplatou jsem rychle potřeboval peníze na opravu spotřebiče. Zažádal jsem o půjčku od PůjčkaRaketa a na účet mi ještě v ten den přišlo
3 500 Kč.
Milan, 45
Když potřebujete peníze opravdu ihned, nezbývá vám čas jít do banky a vyplňovat formuláře. Obrátila jsem se na CreditLike a vše vyřešila přes internet. Za mě spokojenost!
Ivana, 37
Chtěl jsem přítelkyni udělat radost, tak jsem si půjčil 7 000 na hezký wellness víkend. To víte, že nám to pomohlo! Peníze jsem pak v pohodě vrátil z další výplaty.:)
Jirka, 28
Půjčuji si u vás pravidelně a nikdy nebyl žádný problém. Vše je přehledné a fér. CreditLike můžu doporučit i před bankou - tady vám nikdo neklade zbytečné otázky.
Vit, 56
Jako důchodce jsem měl s úvěry problém. Půjčit mi nechtěli téměř nikde. U vás šlo vše bez problémů a já jsem si půjčil dokonce už třikrát.
Josef, 63
Taková hloupost - na recepci hotelu mi omylem zablokovali velkou částku na kartě a trvalo dva týdny, než mi peníze uvolnili. Naštěstí jsem si půjčila v CreditLike - rychle, přes mobil. Paráda!
Lucie, 40
Reprezentativní příklad nabídky jednoho z partnerů: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců ( Minimální doba splácení 90 dní ): RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procentuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Procentuální sazby se budou lišit u různých firem. Vždy žádejte informaci o sazbě před uzavřením smlouvy.
Finvinci Volsor Brokers a.s.
IČO: 065 30 128 ;
DIČ: CZ06530028
sídlem Praha, Na příkopě 392/9, Staré Město, 110 00 Praha 1
zapsaná v obchodním rejstříku,
vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B 22910
Copyright © 2021. Rocketmoney. Všechna práva vyhrazena.
cooked by
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
ROZUMÍM